FRAP

Компанія FRAP відкриває для своїх покупців світ сантехніки високої якості. Ми намагаємося йти в ногу з часом, створюючи нові моделі, який будуть гармонійно поєднуватися з меблями і інтер’єр ванною або кухні.

Історія розвитку FRAP

Наша компанія розпочала свою історію з невеликого заводу з виготовлення змішувачів, розташованого в Китаї. З 2002 року торгова марка стала відомою в усьому світі. Сьогодні холдинг FRAP – велике виробництво площею 30 000 м2, наш головний офіс розташований в Китаї – місто Ханчжоу. Серед співробітників компанії висококваліфіковані робітники, які ведуть інженери, креативні дизайнери та інші досвідчені фахівці, які відповідально ставляться до поставленого завдання.

Торгова марка зареєстрована в різних країнах і користується попитом. Продукція, а також сам товарний знак, маркування і упаковка захищені патентом. Продаж сантехніки під торговою маркою «FRAP» здійснюється у всьому світі.

Сучасні технології і високотехнічне обладнання

Багаторічний досвід роботи дозволив нам стати справжніми експертами, щоб ви могли купити сантехнічне обладнання за вигідною ціною. Всі змішувачі FRAP виготовлені з високоякісного, екологічно чистої сировини, яке відповідає Європейському стандарту.

Для виготовлення продукції застосовується дороге сучасне обладнання і такі технології, як:

 • Італійський метод відливання «IMR», який дозволяє зробити поверхню гладкою і запобіжить забруднення.
 • Унікальна технологія автоматизованого гальванічного покриття, яке відповідає Європейським стандартам.
 • Використання для обробки виробів відомих верстатів ЧПУ від «CNC» і «Brother.

Кожен товар проходить багаторівневий контроль якості і ряд випробувань. Наприклад, на міцність зчеплення протягом 200 годин в нейтральному сольовому тумані. Вся продукція відповідає Міжнародному стандарту ISO9001 і IS 14001, їй присвоєно знак європейського відповідності – РЄ, схвалення лабораторії стандартизації і сертифікації – UL.

Переваги сантехнічної продукції FRAP

Продукція від торгової марки FRAP відрізняється зручною конструкцією і сучасним дизайном. До інших переваг виробів відносяться:

 • гладка зовнішня і внутрішня поверхня з антикорозійними властивостями;
 • застосування екологічно чистої сировини;
 • великий асортимент моделей з різноманітним дизайном, який постійно розширюється;
 • практичність і простота монтажу конструкцій;
 • Сертифіковані товари з гарантією;
 • гарантії на картридж для змішувачів 1 рік;
 • європейські стандарти економії води;
 • доступна ціна.

Відмінні риси асортименту

Ключовою особливістю нашої продукції є різноманітність кольорів і дизайну. В асортименті змішувачів представлені варіанти ретро-змішувачів, сучасних і класичних варіантів. У кожній новій колекції розробляються змішувачі для різних приміщень, щоб ви могли підкреслити дизайн кімнати і розставити всі акценти в інтер’єрі.

Технічні можливості продукції дозволяють вирішувати завдання будь-якої складності, а відповідальне ставлення до виробництва і сервісу робить співпрацю результативним і вигідним. Новий партнер в особі бренду FRAP вас не підведе, тому що у нас продумано все, від виробництва сантехніки, до її упаковки і логістики.