Вся продукція компанії Frap, на думку експертів в області сантехнічного обладнання, вважається досить якісною і надійною, що також підтверджується репутацією бренду і наявністю всіх необхідних сертифікатів відповідності.

Завдяки багаторічному досвіду в сфері виробництва сантехніки, нами були вироблені найоптимальніші методи обробки виробів. Це дозволило максимально оптимізувати виробництво, знизити відсоток браку і наростити обсяги виготовленої продукції.

Методи створення виробів за міжнародними стандартами

Бренд Frap відомий в країнах Азії, Європи, Америки і СНД як кращий виробник якісного, що відповідає всім міжнародним нормам, сантехнічного обладнання. Досягти лідерства на ринку нам допомогли передові верстати з ЧПУ від CNC і Brother і такі технології як:

 • — метод відливання IMR, що дозволяє створювати бездоганно гладку поверхню;
 • — ексклюзивна технологія автоматизованого створення гальванічного покриття;
 • — застосування чистої, що не несе шкоди навколишньому середовищу, сировини;
 • — використання європейських стандартів економії води.

 

Якісна й надійна продукція Frap

Кожен виготовлений нами виріб піддається багаторівневому контролю якості та цілої низки різних випробувань і тестів, спрямованих на те, щоб наш клієнт не мав ніяких нарікань на придбаний ним товар. Так, наприклад, змішувачі перевіряються на міцність зчеплення протягом 8-ми днів і 3-х годин в нейтральному сольовому тумані.

Відповідальне ставлення до промислового виробництва сантехнічного обладнання дозволило нам завоювати не безпідставну довіру більш ніж в 50-ти країнах світу. Продукція компанії Frap відповідає Міжнародному стандарту виробництва ISO9001 і ISO14001, і має схвалення відомої лабораторії стандартизації та сертифікації UL. Також компанії Frap присвоєно знак європейської відповідності CE, що також говорить про високу якість виробленої продукції.

Сервісне обслуговування від компанії Frap

Компанією Frap організовано сервісне обслуговування своєї продукції. Це означає, що всі клієнти можуть звернутися на пряму в сервіс і зможуть отримати там кваліфіковану допомогу.

На теперішнiй час в Україні працює три сервісні центри Frap, в яких можуть надати всю необхідну інформацію щодо товару, здійснити його ремонт і заміну. Кожен сервісний центр складається з штату досвідчених професіоналів своєї справи, які проведуть повну діагностику принесеного вироби, в ході якої будуть встановлені причини несправності або невідповідності.

Як повернути товар по гарантії?

Що потрібно зробити для того, щоб в разі виявлення браку виробу повернути його продавцю? Або як отримати сервісне обслуговування при порушенні експлуатації виробу, яке відбулося у встановлені терміни згідно з гарантією?

 • — необхідно переконатися в тому, що ситуація відповідає гарантійному випадку;
 • — перевірити наявність гарантійного талона;
 • — зателефонувати в магазин або звернутися в роздрібну точку, в якiй була здійснена покупка і пояснити ситуацію менеджеру;
 • — надіслати товар з коробкою і гарантійним талоном на вказану менеджером адресу.

 

Якщо продавець магазину відмовив Вам у поверненні товару, то слід вчинити так:

 • — повторити пункти 1 і 2 з попереднього списку;
 • — зателефонувати за номером телефону гарячої лінії компанії Frap 0800 40 28 02 (безкоштовно по Україні);
 • — надіслати товар за адресою, вказаною консультантом.

 

Далі ми здійснимо перенаправлення виробу в наш сервісний центр, у якому буде проведена його повна діагностика. Результатом перевірки стане ремонт виробу, його заміна або повернення грошей за товар.

Гарантія якості від виробника

Згідно гарантії, виходячи з кожного окремого випадку звернення до сервісного центру, клієнту буде надана заміна компонентів виробу, заміна самого виробу або його ремонт. Гарантійний термін на сантехнічне обладнання від Frap за умови приватного використання включає в себе:

 • — плановий перiод експлуатацiї — до 10 лет;
 • — гарантія для корпусу змішувача з латуні і його покриття — 3 роки;
 • — для корпусу змішувача з алюмінієвого сплаву — 1 рік;
 • — кран-букси, картриджі, перемикачі та інше комплектуюче – 1 рік.

 

Компанією Frap створюється тільки надійна продукція, підкріплена гарантією якості. У разі виникнення порушень експлуатації, Ви завжди зможете звернутися в один з наших сервісних центрів і отримати там кваліфіковану допомогу. Ми дбаємо про своїх клієнтів, а це значить, що ви завжди можете розраховувати на нас.